Koniec sezonu Ligi Ashes Odrodzenie z Popiołów 2016.

Drodzy Gracze!

W niedzielę pożegnaliśym rok 2016! Był to pierwszy sezon zmagań w Ogólnopolskiej Lidze Ashes Odrodzenie z Popiołów! Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować zarówno Wam jak i Organizatorom turniejów. To dzięki wspólnym wysiłkom nas wszystkich Ashes w Polsce rozwija się i mamy nadzieję, że to dopiero początek!

Jest to również czas na gratulacje. Te przekazujemy teogorcznym Zwycięzcom! Na czele ligowej tabeli uplasował się Grzegorz "gregoreq" Kubeczko i tym samym został Czempionem Polski 2016! Grzesiu - gratulacje! Tuż za plecami Zwycięzcy znaleźli się odpowiednio Mateusz "Teos" Bonk, Michał Jerczyński, Tomasz "Jawor" Jaworski oraz Jakub "Lemur" Siedlecki. Panowie, szacunek za walkę i również gratulacje! Mamy nadzieję, że podczas minionego sezonu Wy (i nie tylko Wy) bawiliście się przynajmniej tak dobrze jak my przy stołach, na których rozłożone było Ashes oraz podczas budowania swoich własnych, unikatowych talii! No i oczywiście widzimy się przy grze w kolejnym sezonie.

Wstępny start nowego sezonu Ligi zaplanowaliśym na 12.01.2017r. Do tego czasu podamy jeszcze informacje na temat możliwych zmian i usprawnień oraz ciekawostek związanych z nowymi rozgrywkami. Śledźcie więc aktualności!


Pozdrawiamy,
Ekipa Cube Factory of Ideas